SCHON 2026.1 - en to he-il translation catalogue (222 entries)

en: 1x1 transparent GIF image. Always returned regardless of tracking status to maintain consistent behavior.
he-il: תמונה GIF שקופה בגודל 1x1. תמיד מוחזרת ללא תלות במצב המעקב, כדי לשמור על התנהגות עקבית.

en: A verification code has been sent to your email.
he-il: קוד אימות נשלח לכתובת הדוא"ל שלך.

en: Account already registered but not yet activated. A new activation email has been sent.
he-il: החשבון כבר נרשם אך טרם הופעל. נשלחה הודעת דוא"ל חדשה להפעלת החשבון.

en: Accounting
he-il: חשבונאות

en: All rights reserved
he-il: כל הזכויות שמורות

en: Anonymous or authenticated non-staff users send messages. Also supports action=ping.
he-il: משתמשים אנונימיים או מאומתים שאינם עובדים שולחים הודעות. תומך גם ב-action=ping.

en: Assignee must be a staff user.
he-il: המקבל חייב להיות משתמש צוות.

en: Campaign '{}' cannot be sent (status: {}).
he-il: לא ניתן לשלוח את הקמפיין '{}' (סטטוס: {}).

en: Campaign '{}' has no recipients. Prepare recipients first.
he-il: לקמפיין '{}' אין נמענים. הכן תחילה את הנמענים.

en: Campaign '{}' is not in draft status.
he-il: הקמפיין '{}' אינו במצב טיוטה.

en: Cancel campaign
he-il: בטל קמפיין

en: Cancelled
he-il: בוטל

en: Chat message
he-il: הודעת צ'אט

en: Chat messages
he-il: הודעות צ'אט

en: Chat thread
he-il: שרשור צ'אט

en: Chat threads
he-il: שרשורי צ'אט

en: Clicked
he-il: לחיצה

en: Close selected threads
he-il: סגור את השרשורים הנבחרים

en: Closed
he-il: סגור

en: Content
he-il: תוכן

en: Documentation
he-il: תיעוד

en: Draft
he-il: טיוטה

en: Failed
he-il: נכשל

en: For anonymous threads
he-il: לשרשורים אנונימיים

en: Handles refreshing of tokens for authentication purposes. This class is used to provide functionality for token refresh operations as part of an authentication system. It ensures that clients can request a refreshed token within defined rate limits. The view relies on the associated serializer to validate token refresh inputs and produce appropriate outputs.
he-il: מטפל ברענון אסימונים למטרות אימות. מחלקה זו משמשת לספק פונקציונליות עבור פעולות רענון אסימונים כחלק ממערכת אימות. היא מבטיחה שלקוחות יוכלו לבקש אסימון רענן בתוך מגבלות קצב מוגדרות. התצוגה מסתמכת על הסריאלייזר המשויך כדי לאמת קלטות רענון אסימונים ולייצר פלט מתאים.

en: Invalid attribute format: {attribute_pair}
he-il: פורמט תכונה לא חוקי: {attribute_pair}!

en: Invalid or expired code. Please try again.
he-il: קוד לא חוקי או פג תוקף. אנא נסה שוב.

en: Invalid or missing unsubscribe token.
he-il: אסימון ביטול מנוי לא חוקי או חסר.

en: Invalid unsubscribe token format.
he-il: פורמט אסימון ביטול המנוי אינו חוקי.

en: Message must be 1..1028 characters.
he-il: ההודעה חייבת להכיל בין 1 ל-1028 תווים.

en: Metadata
he-il: מטא-נתונים

en: One-Click Unsubscribe (RFC 8058)
he-il: ביטול מנוי בלחיצה אחת (RFC 8058)

en: Open
he-il: פתוח

en: Open selected threads
he-il: פתח את השרשורים הנבחרים

en: Opened
he-il: נפתח

en: Pending
he-il: בהמתנה

en: Per-thread staff channel
he-il: ערוץ צוות לכל שרשור

en: Prepare recipients (subscribed users)
he-il: הכן את הנמענים (משתמשים מנויים)

en: Preparing recipients for campaign '{}'.
he-il: הכנת הנמענים לקמפיין '{}'.

en: RFC 8058 compliant one-click unsubscribe endpoint for email campaigns.
    
    This endpoint supports the List-Unsubscribe-Post header mechanism defined in RFC 8058, which allows email clients to unsubscribe users with a single click without leaving the email application.
    
    The token can be provided either as a query parameter or in the request body.
    
    **Standards Compliance:**
    - RFC 8058: Signaling One-Click Functionality for List Email Headers
    - RFC 2369: The Use of URLs as Meta-Syntax for Core Mail List Commands
    
    **Note:** Transactional emails are not affected by this setting.
he-il: נקודת קצה להסרה בלחיצה אחת התואמת ל-RFC 8058 עבור קמפיינים בדוא"ל. נקודת קצה זו תומכת במנגנון הכותרת List-Unsubscribe-Post המוגדר ב-RFC 8058, המאפשר ללקוחות דוא"ל להסיר משתמשים בלחיצה אחת מבלי לעזוב את יישום הדוא"ל. האסימון יכול להיות מסופק כפרמטר שאילתה או בגוף הבקשה.
    
    **תאימות לתקנים:** - RFC 8058: איתות פונקציונליות בלחיצה אחת עבור כותרות דוא"ל ברשימה - RFC 2369: השימוש בכתובות URL כסינטקס מטא עבור פקודות רשימת דוא"ל מרכזיות **הערה:** דוא"ל תפעולי אינו מושפע מהגדרה זו.

en: Records when a campaign email is opened by the recipient.
    
    This endpoint is called automatically when the tracking pixel (1x1 transparent GIF) embedded in the email is loaded by the recipient's email client.
    
    **How it works:**
    1. Each campaign email contains a unique tracking pixel URL with a `tid` parameter
    2. When the email is opened and images are loaded, this endpoint is called
    3. The recipient's status is updated to 'opened' and the timestamp is recorded
    4. The campaign's aggregate opened count is updated
    
    **Privacy considerations:**
    - Only the first open is recorded (subsequent opens are ignored)
    - No personal information beyond the tracking ID is logged
    - Users who disable image loading will not trigger this event
    
    **Response:**
    Returns a 1x1 transparent GIF image regardless of whether tracking succeeded, to ensure consistent behavior and prevent information leakage.
he-il: מתעד מתי נפתחת הודעת דוא"ל של קמפיין על ידי הנמען. נקודת קצה זו נקראת באופן אוטומטי כאשר פיקסל המעקב (GIF שקוף בגודל 1x1) המוטמע בהודעת הדוא"ל נטען על ידי תוכנת הדוא"ל של הנמען.
    
    **איך זה עובד:** 1. כל דוא"ל בקמפיין מכיל URL ייחודי של פיקסל מעקב עם פרמטר `tid`. 2. כאשר הדוא"ל נפתח והתמונות נטענות, נקודת קצה זו נקראת. 3. הסטטוס של הנמען מתעדכן ל'נפתח' וחותמת הזמן נרשמת. 4. הספירה הכוללת של פתיחות בקמפיין מתעדכנת. **שיקולי פרטיות:**
    - רק הפתיחה הראשונה נרשמת (פתיחות נוספות מתעלמות) - לא נרשמת מידע אישי מעבר למזהה המעקב - משתמשים שמבטלים טעינת תמונות לא יפעילו אירוע זה **תגובה:** מחזיר תמונה GIF שקופה בגודל 1x1, ללא תלות בהצלחת המעקב, כדי להבטיח התנהגות עקבית ולמנוע דליפת מידע.

en: Reply, close, and ping within a specific thread.
he-il: השב, סגור ושלח הודעת פינג בתוך שרשור ספציפי.

en: Represents a User entity with customized fields and methods for extended functionality. This class extends the AbstractUser model and integrates additional features like custom email login, validation methods, subscription status, verification, and attributes storage. It also provides utilities for managing recently viewed items and token-based activation for verifying accounts. The User model is designed to handle specific use cases for enhanced user management.
he-il: מייצג ישות משתמש עם שדות ושיטות מותאמים אישית לפונקציונליות מורחבת. מחלקה זו מרחיבה את המודל AbstractUser ומשלבת תכונות נוספות כגון כניסה מותאמת אישית באמצעות דוא"ל, שיטות אימות, מצב מנוי, אימות ואחסון תכונות. היא מספקת גם כלי עזר לניהול פריטים שנצפו לאחרונה והפעלה מבוססת אסימון לאימות חשבונות. המודל User נועד לטפל במקרי שימוש ספציפיים לניהול משתמשים משופר.

en: Represents a view for getting a pair of access and refresh tokens and user's data. This view manages the process of handling token-based authentication where clients can get a pair of JWT tokens (access and refresh) using provided credentials. It is built on top of a base token view and ensures proper rate limiting to protect against brute force attacks.
he-il: מייצג תצוגה לקבלת זוג אסימוני גישה ורענון ונתוני המשתמש. תצוגה זו מנהלת את תהליך הטיפול באימות מבוסס אסימונים, שבו לקוחות יכולים לקבל זוג אסימוני JWT (גישה ורענון) באמצעות אישורים שסופקו. היא בנויה על גבי תצוגת אסימון בסיסית ומבטיחה הגבלת קצב נאותה כדי להגן מפני התקפות כוח ברוט.

en: Represents a view for verifying JSON Web Tokens (JWT) using specific serialization and validation logic.
he-il: מייצג תצוגה לאימות אסימוני JSON Web Tokens (JWT) באמצעות לוגיקת סידוריות ואימות ספציפית.

en: Returned when no tracking ID is provided. Note: Invalid tracking IDs still return 200 with the GIF to prevent enumeration attacks.
he-il: מוחזר כאשר לא מסופק מזהה מעקב. הערה: מזהי מעקב לא חוקיים עדיין מחזירים 200 עם ה-GIF כדי למנוע התקפות ספירה.

en: Scheduled
he-il: מתוכנן

en: Scheduling
he-il: תזמון

en: Send campaign now
he-il: שלח קמפיין עכשיו

en: Sending
he-il: שליחה

en: Sent
he-il: מאוחר

en: Staff
he-il: צוות

en: Staff inbox control
he-il: בקרת תיבת הדואר הנכנס של הצוות

en: Staff-only actions: list_open, assign, reply, close, ping. Unified event payloads are emitted.
he-il: פעולות המיועדות לצוות בלבד: list_open, assign, reply, close, ping. נשלחים מטעני אירועים מאוחדים.

en: Started sending campaign '{}'.
he-il: התחלתי לשלוח את הקמפיין '{}'.

en: Statistics
he-il: סטטיסטיקה

en: Successfully unsubscribed from email campaigns.
he-il: ההרשמה לקמפיינים בדוא"ל בוטלה בהצלחה.

en: System
he-il: מערכת

en: Track email open event
he-il: מעקב אחר פתיחת דוא"ל

en: Tracking ID (UUID) unique to each campaign-recipient combination. This ID links the open event to a specific recipient and campaign.
he-il: מזהה מעקב (UUID) ייחודי לכל שילוב של קמפיין ומקבל. מזהה זה מקשר את אירוע הפתיחה למקבל ולמסע פרסום ספציפיים.

en: Two-factor authentication
he-il: אימות דו-שלבי

en: UUID token for unsubscribing. This token is unique per user and is included in the unsubscribe link of every campaign email. The token remains constant for each user unless regenerated.
he-il: אסימון UUID לביטול המנוי. אסימון זה הוא ייחודי לכל משתמש והוא כלול בקישור לביטול המנוי בכל דוא"ל של קמפיין. האסימון נשאר קבוע עבור כל משתמש, אלא אם נוצר מחדש.

en: Unsubscribe
he-il: ביטול מנוי

en: Unsubscribe a user from all marketing email campaigns using their unique unsubscribe token.
    
    This endpoint is designed for email client compatibility where clicking a link triggers a GET request. The user will no longer receive promotional emails after successful unsubscription.
    
    **Note:** Transactional emails (order confirmations, password resets, etc.) are not affected by this setting.
he-il: בטל את הרישום של משתמש מכל קמפייני הדוא"ל השיווקיים באמצעות אסימון הביטול הייחודי שלו. נקודת קצה זו תוכננה לתאימות עם לקוחות דוא"ל, שבה לחיצה על קישור מפעילה בקשת GET. לאחר ביטול הרישום, המשתמש לא יקבל עוד דוא"ל פרסומי. **הערה:** דוא"ל תפעולי (אישורי הזמנות, איפוס סיסמאות וכו') אינו מושפע מהגדרה זו.

en: Unsubscribe from email campaigns
he-il: ביטול מנוי מקמפיינים בדוא"ל

en: Unsubscribe token (alternative to query parameter). Can be omitted if token is provided in URL.
he-il: אסימון ביטול מנוי (חלופה לפרמטר שאילתה). ניתן להשמיט אם האסימון מופיע בכתובת ה-URL.

en: Unsubscribe token is required.
he-il: נדרש אסימון ביטול מנוי.

en: User
he-il: משתמש

en: User associated with the token was not found.
he-il: לא נמצא משתמש הקשור לאסימון.

en: User messages entrypoint
he-il: נקודת כניסה להודעות משתמשים

en: User not found.
he-il: המשתמש לא נמצא.

en: User view set implementation.
    Provides a set of actions that manage user-related data such as creation, retrieval, updates, deletion, and custom actions including password reset, avatar upload, account activation, and recently viewed items merging. This class extends the mixins and GenericViewSet for robust API handling.
he-il: יישום הגדרת תצוגת משתמש. מספק סט פעולות לניהול נתונים הקשורים למשתמש, כגון יצירה, אחזור, עדכונים, מחיקה ופעולות מותאמות אישית, כולל איפוס סיסמה, העלאת אווטאר, הפעלת חשבון ומיזוג פריטים שנצפו לאחרונה. מחלקה זו מרחיבה את mixins ו-GenericViewSet לטיפול חזק ב-API.

en: Valid email is required for anonymous chats.
he-il: נדרש כתובת דוא"ל תקפה לצ'אטים אנונימיים.

en: Verification code
he-il: קוד אימות

en: Verify
he-il: אמת

en: Verify a token (refresh or access).
he-il: אמת אסימון (רענן או גש).

en: We're searching for the operator to answer you already, hold by!
he-il: אנו מחפשים את המפעיל שיענה לך, אנא המתן!

en: You are already unsubscribed.
he-il: ההרשמה שלך כבר בוטלה.

en: You cannot jump over your head!
he-il: אי אפשר לקפוץ מעל הראש!

en: You have been successfully unsubscribed from our emails.
he-il: ההרשמה שלך לדיוור שלנו בוטלה בהצלחה.

en: You received this email because you subscribed to our newsletter.
he-il: קיבלת דוא"ל זה מכיוון שנרשמת לניוזלטר שלנו.

en: account already activated!
he-il: כבר הפעלת את החשבון...

en: account already activated...
he-il: החשבון כבר הופעל...

en: activate
                                        account
he-il: הפעל חשבון

en: activate a user's account
he-il: הפעל חשבון משתמש

en: activate your account
he-il: הפעל את חשבונך

en: activation link is invalid or account already activated
he-il: קישור ההפעלה אינו תקף או שהחשבון כבר הופעל

en: activation link is invalid!
he-il: קישור ההפעלה אינו תקף!

en: activation token
he-il: אסימון הפעלה

en: activation token created
he-il: אסימון הפעלה נוצר

en: additional info
he-il: מידע נוסף

en: address set
he-il: כתובות

en: admin OTP code
he-il: קוד OTP של מנהל המערכת

en: admin OTP codes
he-il: קודי OTP של מנהל המערכת

en: all rights reserved
he-il: כל הזכויות שמורות

en: assignee must be a staff user.
he-il: המקבל חייב להיות משתמש צוות.

en: attributes
he-il: תכונות

en: attributes may be used to store custom data
he-il: ניתן להשתמש בתכונות לאחסון נתונים מותאמים אישית

en: attributes must be a dictionary
he-il: `attributes` חייב להיות מילון

en: available variables
he-il: משתנים זמינים

en: avatar
he-il: אוואטר

en: balance
he-il: מאזניים

en: best regards,<br>The %(project_name)s team
he-il: בברכה,<br>צוות %(project_name)s

en: best regards,<br>the %(project_name)s team
he-il: בברכה,<br>צוות %(project_name)s

en: blacklisted token
he-il: אסימון ברשימה השחורה

en: blacklisted tokens
he-il: אסימונים ברשימה השחורה

en: business identificator is required when registering as a business
he-il: יש צורך במזהה עסקי בעת רישום כעסק

en: campaign
he-il: קמפיין

en: campaign recipient
he-il: מקבל הקמפיין

en: campaign recipients
he-il: נמעני הקמפיין

en: clicked at
he-il: לחץ על

en: clicked count
he-il: מספר הקליקים

en: confirm a user's password reset
he-il: אשר את איפוס הסיסמה של המשתמש

en: content
he-il: תוכן

en: create a new user
he-il: צור משתמש חדש

en: delete a user
he-il: מחיקת משתמש

en: documentation of available template variables
he-il: תיעוד של משתני תבנית זמינים

en: email
he-il: דוא"ל

en: email body in markdown - supports {{ user.first_name }}, {{ user.email }}, {{ project_name }}, {{ unsubscribe_url }}
he-il: תוכן גוף הדוא"ל - תומך ב-{{ user.first_name }}, {{ user.email }}, {{ project_name }}, {{ unsubscribe_url }}

en: email campaign
he-il: קמפיין דוא"ל

en: email campaigns
he-il: קמפיינים בדוא"ל

en: email subject line - supports {{ variables }}
he-il: שורת הנושא של הדוא"ל - תומך ב-{{ variables }}

en: email template
he-il: תבנית דוא"ל

en: email template to use for this campaign
he-il: תבנית דוא"ל לשימוש בקמפיין זה

en: email templates
he-il: תבניות דוא"ל

en: error details if sending failed
he-il: פרטי השגיאה אם השליחה נכשלה

en: error message
he-il: הודעת שגיאה

en: failed count
he-il: ספירה כושלת

en: file size must not exceed 5 MB
he-il: גודל הקובץ לא יעלה על 5 מגה-בייט

en: first_name
he-il: שם פרטי

en: group
he-il: קבוצה

en: groups
he-il: קבוצות

en: handle avatar upload for a user
he-il: טיפול בהעלאת אווטאר עבור משתמש

en: hello %(user_first_name)s,
he-il: שלום %(user_first_name)s,

en: if the button above does not work, please copy and paste the following URL
                                into your web browser:
he-il: אם הכפתור שלמעלה אינו פועל, אנא העתק והדבק את כתובת ה-URL הבאה בדפדפן האינטרנט שלך:

en: if you did not send this request, please ignore this
                                email.
he-il: אם לא שלחת בקשה זו, אנא התעלם מהודעת דוא"ל זו.

en: important dates
he-il: תאריכים חשובים

en: internal name for the campaign
he-il: שם פנימי לקמפיין

en: internal name for the template
he-il: שם פנימי לתבנית

en: invalid phone number format. the number must be entered in the format: "+999999999". up to 15 digits allowed.
he-il: פורמט מספר טלפון לא חוקי. יש להזין את המספר בפורמט: "+999999999". מותר להזין עד 15 ספרות.

en: invalid token
he-il: אסימון לא חוקי

en: is verified
he-il: מאומת

en: is_active
he-il: פעיל

en: is_subscribed
he-il: מנוי

en: language is one of the {settings.LANGUAGES} with default {settings.LANGUAGE_CODE}
he-il: השפה היא אחת ה-{settings.LANGUAGES} עם ברירת מחדל {settings.LANGUAGE_CODE}

en: last_name
he-il: שם משפחה

en: logo
he-il: לוגו

en: malformed email
he-il: דוא"ל פגום

en: malformed email: {email}
he-il: דוא"ל פגום: {email}

en: malformed phone number: {phone_number}
he-il: מספר טלפון שגוי: {phone_number}!

en: merge client-stored recently viewed products
he-il: מיזוג מוצרים שנצפו לאחרונה המאוחסנים אצל הלקוח

en: must set token_class attribute on class.
he-il: יש להגדיר את התכונה token_class בכיתה!

en: name
he-il: שם

en: no active account
he-il: לא נמצא חשבון פעיל

en: no user uuid claim present in token
he-il: אין תביעה uuid של משתמש נוכחת באסימון

en: obtain a token pair
he-il: השג זוג אסימונים

en: obtain a token pair (refresh and access) for authentication.
he-il: השג זוג אסימונים (רענון וגישה) לצורך אימות.

en: only image files are allowed (jpg, png, gif, webp)
he-il: רק קבצי תמונה מותרים (jpg, png, gif, webp)

en: opened at
he-il: נפתח ב

en: opened count
he-il: נפתח ספירה

en: order
he-il: הזמנה

en: orders
he-il: הזמנות

en: outstanding token
he-il: אסימון יוצא מן הכלל

en: outstanding tokens
he-il: אסימונים מצטיינים

en: partially update a user's details
he-il: לעדכן באופן חלקי את פרטי המשתמש

en: password reset confirmation
he-il: אישור איפוס סיסמה

en: password reset successfully
he-il: הסיסמה אופסה בהצלחה!

en: password too weak
he-il: הסיסמה חלשה מדי

en: passwords do not match
he-il: הסיסמאות אינן תואמות

en: permissions
he-il: הרשאות

en: personal info
he-il: מידע אישי

en: phone_number
he-il: מספר טלפון

en: plain text content
he-il: תוכן טקסט רגיל

en: plain text fallback (auto-generated if empty)
he-il: טקסט רגיל חלופי (נוצר אוטומטית אם ריק)

en: provide user or email for anonymous thread.
he-il: ציין משתמש או דוא"ל עבור שרשור אנונימי.

en: refresh a token pair
he-il: רענן זוג אסימונים

en: refresh a token pair (refresh and access).
he-il: רענן זוג אסימונים (רענן וגש).

en: reset a user's password by sending a reset password email
he-il: אפס את סיסמת המשתמש על ידי שליחת דוא"ל לאיפוס סיסמה

en: reset password
he-il: איפוס סיסמה

en: reset your password
he-il: אפס את הסיסמה שלך

en: retrieve a user's details
he-il: איתור פרטי המשתמש

en: scheduled at
he-il: מתוכנן ב

en: sent at
he-il: מאוחר יותר

en: sent count
he-il: מספר נשלח

en: slug
he-il: משרתים

en: something went wrong: {e!s}
he-il: משהו השתבש: {e!s}

en: stats
he-il: מדינה

en: status
he-il: סטטוס

en: subject
he-il: נושא

en: template
he-il: תבנית

en: thank you for signing up for %(project_name)s. please activate your account
                                by clicking the button below:
he-il: תודה שנרשמת ל-%(project_name)s. אנא הפעל את חשבונך על ידי לחיצה על הכפתור שלהלן:

en: the products this user has viewed most recently (max 48), in reverse‐chronological order
he-il: המוצרים שהמשתמש צפה בהם לאחרונה (מקסימום 48), בסדר כרונולוגי הפוך.

en: the token is invalid
he-il: האסימון אינו חוקי

en: the token is valid
he-il: האסימון תקף

en: the user's b64-encoded uuid who referred the new user to us.
he-il: ה-uuid המקודד ב-b64 של המשתמש שהפנה אלינו את המשתמש החדש.

en: token for secure one-click unsubscribe from campaigns
he-il: אסימון לביטול מנוי מאובטח בלחיצה אחת מקמפיינים

en: token is invalid!
he-il: האסימון אינו חוקי!

en: token_blacklisted
he-il: אסימון ברשימה השחורה

en: total recipients
he-il: סך כל הנמענים

en: tracking ID
he-il: מספר מעקב

en: unique ID for tracking opens and clicks
he-il: מזהה ייחודי למעקב אחר פתיחות ולחיצות

en: unique identifier for the template
he-il: מזהה ייחודי לתבנית

en: unselect this instead of deleting accounts
he-il: בטל את הבחירה במקום למחוק חשבונות

en: unsubscribe token
he-il: אסימון ביטול מנוי

en: update a user's details
he-il: עדכון פרטי המשתמש

en: user
he-il: משתמש

en: user does not exist
he-il: המשתמש אינו קיים

en: user email address
he-il: כתובת הדוא"ל של המשתמש

en: user phone number
he-il: מספר הטלפון של המשתמש

en: user profile image
he-il: תמונת פרופיל המשתמש

en: user verification status
he-il: סטטוס אימות המשתמש

en: user's newsletter subscription status
he-il: סטטוס המנוי לניוזלטר של המשתמש

en: users
he-il: משתמשים

en: verify a token
he-il: אמת אסימון

en: we have received a request to reset your password. please reset your password
                                by clicking the button below:
he-il: קיבלנו בקשה לאיפוס הסיסמה שלך. אנא איפס את הסיסמה שלך על ידי לחיצה על הכפתור שלהלן:

en: when the campaign was actually sent
he-il: כאשר הקמפיין נשלח בפועל

en: when to send the campaign (leave empty for manual send)
he-il: מתי לשלוח את הקמפיין (השאר ריק לשליחה ידנית)

en: wishlist
he-il: רשימת משאלות

en: {name} does not exist: {uuid}
he-il: {name} אינו קיים: {uuid}!

en: {settings.PROJECT_NAME} | Activate Account
he-il: {settings.PROJECT_NAME} | הפעל חשבון

en: {settings.PROJECT_NAME} | Reset Password
he-il: {settings.PROJECT_NAME} | איפוס סיסמה

en: {} campaign(s) cancelled.
he-il: {} קמפיין/קמפיינים בוטלו.
