SCHON 2026.1 - en to pl-pl translation catalogue (205 entries)

en: Accounting
pl-pl: Księgowość

en: All rights reserved
pl-pl: Wszelkie prawa zastrzeżone

en: Anonymous or authenticated non-staff users send messages. Also supports action=ping.
pl-pl: Anonimowi lub uwierzytelnieni użytkownicy spoza personelu wysyłają wiadomości. Obsługuje również action=ping.

en: Assignee must be a staff user.
pl-pl: Odbiorca musi być użytkownikiem personelu.

en: Campaign '{}' cannot be sent (status: {}).
pl-pl: Nie można wysłać kampanii „{}” (status: {}).

en: Campaign '{}' has no recipients. Prepare recipients first.
pl-pl: Kampania „{}” nie ma odbiorców. Najpierw przygotuj odbiorców.

en: Campaign '{}' is not in draft status.
pl-pl: Kampania „{}” nie ma statusu wersji roboczej.

en: Cancel campaign
pl-pl: Anuluj kampanię

en: Cancelled
pl-pl: Anulowane

en: Chat message
pl-pl: Wiadomość na czacie

en: Chat messages
pl-pl: Wiadomości czatu

en: Chat thread
pl-pl: Wątek czatu

en: Chat threads
pl-pl: Wątki czatu

en: Clicked
pl-pl: Kliknięto

en: Close selected threads
pl-pl: Zamykanie wybranych wątków

en: Closed
pl-pl: Zamknięte

en: Content
pl-pl: Treść

en: Documentation
pl-pl: Dokumentacja

en: Draft
pl-pl: Projekt

en: Failed
pl-pl: Niepowodzenie

en: For anonymous threads
pl-pl: Dla wątków anonimowych

en: HTML content
pl-pl: Treść HTML

en: Handles refreshing of tokens for authentication purposes. This class is used to provide functionality for token refresh operations as part of an authentication system. It ensures that clients can request a refreshed token within defined rate limits. The view relies on the associated serializer to validate token refresh inputs and produce appropriate outputs.
pl-pl: Obsługuje odświeżanie tokenów do celów uwierzytelniania. Klasa ta służy do zapewnienia funkcjonalności dla operacji odświeżania tokenów w ramach systemu uwierzytelniania. Zapewnia, że klienci mogą zażądać odświeżenia tokena w ramach określonych limitów szybkości. Widok opiera się na powiązanym serializerze w celu sprawdzenia poprawności danych wejściowych odświeżania tokena i wygenerowania odpowiednich danych wyjściowych.

en: Invalid attribute format: {attribute_pair}
pl-pl: Nieprawidłowy format atrybutu: {attribute_pair}!

en: Invalid unsubscribe token format.
pl-pl: Nieprawidłowy format tokenu rezygnacji z subskrypcji.

en: Message must be 1..1028 characters.
pl-pl: Wiadomość musi zawierać od 1 do 1028 znaków.

en: Metadata
pl-pl: Metadane

en: Open
pl-pl: Otwarty

en: Open selected threads
pl-pl: Otwieranie wybranych wątków

en: Opened
pl-pl: Otwarte

en: Pending
pl-pl: W toku

en: Per-thread staff channel
pl-pl: Kanał dla pracowników wątku

en: Prepare recipients (subscribed users)
pl-pl: Przygotuj odbiorców (zarejestrowanych użytkowników)

en: Preparing recipients for campaign '{}'.
pl-pl: Przygotowanie odbiorców do kampanii „{}”.

en: Preview
pl-pl: Podgląd

en: Reply, close, and ping within a specific thread.
pl-pl: Odpowiadanie, zamykanie i pingowanie w ramach określonego wątku.

en: Represents a User entity with customized fields and methods for extended functionality. This class extends the AbstractUser model and integrates additional features like custom email login, validation methods, subscription status, verification, and attributes storage. It also provides utilities for managing recently viewed items and token-based activation for verifying accounts. The User model is designed to handle specific use cases for enhanced user management.
pl-pl: Reprezentuje encję User z niestandardowymi polami i metodami dla rozszerzonej funkcjonalności. Ta klasa rozszerza model AbstractUser i integruje dodatkowe funkcje, takie jak niestandardowy login e-mail, metody walidacji, status subskrypcji, weryfikacja i przechowywanie atrybutów. Zapewnia również narzędzia do zarządzania ostatnio przeglądanymi elementami i aktywację opartą na tokenach do weryfikacji kont. Model User został zaprojektowany do obsługi określonych przypadków użycia w celu ulepszonego zarządzania użytkownikami.

en: Represents a view for getting a pair of access and refresh tokens and user's data. This view manages the process of handling token-based authentication where clients can get a pair of JWT tokens (access and refresh) using provided credentials. It is built on top of a base token view and ensures proper rate limiting to protect against brute force attacks.
pl-pl: Reprezentuje widok pobierania pary tokenów dostępu i odświeżania oraz danych użytkownika. Ten widok zarządza procesem obsługi uwierzytelniania opartego na tokenach, w którym klienci mogą uzyskać parę tokenów JWT (dostęp i odświeżanie) przy użyciu dostarczonych poświadczeń. Jest on zbudowany w oparciu o podstawowy widok tokenu i zapewnia odpowiednie ograniczenie szybkości w celu ochrony przed atakami typu brute force.

en: Represents a view for verifying JSON Web Tokens (JWT) using specific serialization and validation logic.
pl-pl: Reprezentuje widok do weryfikacji tokenów sieciowych JSON (JWT) przy użyciu określonej logiki serializacji i walidacji.

en: Scheduled
pl-pl: Zaplanowane

en: Scheduling
pl-pl: Planowanie

en: Send campaign now
pl-pl: Wyślij kampanię teraz

en: Sending
pl-pl: Wysyłanie

en: Sent
pl-pl: Późno

en: Staff
pl-pl: Personel

en: Staff inbox control
pl-pl: Kontrola skrzynki odbiorczej pracowników

en: Staff-only actions: list_open, assign, reply, close, ping. Unified event payloads are emitted.
pl-pl: Akcje tylko dla personelu: list_open, assign, reply, close, ping. Emitowane są ujednolicone ładunki zdarzeń.

en: Started sending campaign '{}'.
pl-pl: Rozpoczęto wysyłanie kampanii „{}”.

en: Statistics
pl-pl: Statystyki

en: Unsubscribe
pl-pl: Wypisz się

en: Unsubscribe token is required.
pl-pl: Wymagany jest token rezygnacji z subskrypcji.

en: User
pl-pl: Użytkownik

en: User messages entrypoint
pl-pl: Punkt wejścia komunikatów użytkownika

en: User not found.
pl-pl: Nie znaleziono użytkownika.

en: User view set implementation.
    Provides a set of actions that manage user-related data such as creation, retrieval, updates, deletion, and custom actions including password reset, avatar upload, account activation, and recently viewed items merging. This class extends the mixins and GenericViewSet for robust API handling.
pl-pl: Implementacja zestawu widoków użytkownika.
    Zapewnia zestaw akcji, które zarządzają danymi związanymi z użytkownikiem, takimi jak tworzenie, pobieranie, aktualizacje, usuwanie i niestandardowe akcje, w tym resetowanie hasła, przesyłanie awatara, aktywacja konta i scalanie ostatnio przeglądanych elementów. Ta klasa rozszerza mixiny i GenericViewSet dla solidnej obsługi API.

en: Valid email is required for anonymous chats.
pl-pl: W przypadku czatów anonimowych wymagany jest prawidłowy adres e-mail.

en: Verify a token (refresh or access).
pl-pl: Weryfikacja tokena (odświeżenie lub dostęp).

en: We're searching for the operator to answer you already, hold by!
pl-pl: Szukamy operatora, który już ci odpowie, zaczekaj!

en: You are already unsubscribed.
pl-pl: Już się wypisałeś.

en: You cannot jump over your head!
pl-pl: Nie możesz skakać na główkę!

en: You have been successfully unsubscribed from our emails.
pl-pl: Zostałeś pomyślnie wypisany z naszej listy mailingowej.

en: You received this email because you subscribed to our newsletter.
pl-pl: Otrzymałeś tę wiadomość e-mail, ponieważ zapisałeś się do naszego newslettera.

en: account already activated!
pl-pl: Konto zostało już aktywowane...

en: account already activated...
pl-pl: Konto zostało już aktywowane...

en: activate
                                        account
pl-pl: Aktywować
                                        konto

en: activate a user's account
pl-pl: Aktywacja konta użytkownika

en: activate your account
pl-pl: Aktywacja konta

en: activation link is invalid or account already activated
pl-pl: Link aktywacyjny jest nieprawidłowy lub konto zostało już aktywowane.

en: activation link is invalid!
pl-pl: Link aktywacyjny jest nieprawidłowy!

en: activation token
pl-pl: Token aktywacyjny

en: additional info
pl-pl: Dodatkowe informacje

en: address set
pl-pl: Adresy

en: all rights reserved
pl-pl: Wszelkie prawa zastrzeżone

en: alt text
pl-pl: inny tekst

en: alternative text for accessibility
pl-pl: tekst alternatywny dla dostępności

en: assignee must be a staff user.
pl-pl: cesjonariusz musi być użytkownikiem personelu.

en: attributes
pl-pl: Atrybuty

en: attributes may be used to store custom data
pl-pl: Atrybuty mogą być używane do przechowywania niestandardowych danych

en: attributes must be a dictionary
pl-pl: `attributes` musi być słownikiem

en: available variables
pl-pl: dostępne zmienne

en: avatar
pl-pl: Awatar

en: balance
pl-pl: Równowaga

en: best regards,<br>The %(project_name)s team
pl-pl: Z wyrazami szacunku,<br>Zespół %(project_name)s

en: best regards,<br>the %(project_name)s team
pl-pl: Najlepsze pozdrowienia,<br>zespół %(project_name)s

en: blacklisted token
pl-pl: Token na czarnej liście

en: blacklisted tokens
pl-pl: Tokeny znajdujące się na czarnej liście

en: business identificator is required when registering as a business
pl-pl: Identyfikator firmy jest wymagany podczas rejestracji jako firma

en: campaign
pl-pl: kampania

en: campaign recipient
pl-pl: odbiorca kampanii

en: campaign recipients
pl-pl: odbiorcy kampanii

en: clicked at
pl-pl: kliknięto w

en: clicked count
pl-pl: liczba kliknięć

en: confirm a user's password reset
pl-pl: Potwierdzenie zresetowania hasła użytkownika

en: create a new user
pl-pl: Tworzenie nowego użytkownika

en: delete a user
pl-pl: Usuwanie użytkownika

en: descriptive name for the image
pl-pl: opisowa nazwa obrazu

en: documentation of available template variables
pl-pl: dokumentacja dostępnych zmiennych szablonu

en: email
pl-pl: E-mail

en: email body content - supports {{ user.first_name }}, {{ user.email }}, {{ project_name }}, {{ unsubscribe_url }}
pl-pl: treść wiadomości e-mail – obsługuje {{ user.first_name }}, {{ user.email }}, {{ project_name }}, {{ unsubscribe_url }}

en: email campaign
pl-pl: kampania e-mailowa

en: email campaigns
pl-pl: kampanie e-mailowe

en: email image
pl-pl: obraz e-maila

en: email images
pl-pl: obrazy e-mailowe

en: email subject line - supports {{ variables }}
pl-pl: Temat wiadomości e-mail – obsługuje {{ variables }}

en: email template
pl-pl: szablon wiadomości e-mail

en: email template to use for this campaign
pl-pl: szablon wiadomości e-mail do wykorzystania w tej kampanii

en: email templates
pl-pl: szablony wiadomości e-mail

en: error details if sending failed
pl-pl: szczegóły błędu, jeśli wysyłanie nie powiodło się

en: error message
pl-pl: komunikat o błędzie

en: failed count
pl-pl: nieudana próba

en: first_name
pl-pl: Imię

en: group
pl-pl: Grupa

en: groups
pl-pl: Grupy

en: handle avatar upload for a user
pl-pl: Obsługa przesyłania awatara dla użytkownika

en: hello %(user_first_name)s,
pl-pl: Witaj %(user_first_name)s,

en: if the button above does not work, please copy and paste the following URL
                                into your web browser:
pl-pl: Jeśli powyższy przycisk nie działa, skopiuj i wklej następujący adres URL
                                do przeglądarki internetowej:

en: if you did not send this request, please ignore this
                                email.
pl-pl: jeśli nie wysłałeś tej prośby, zignoruj tę wiadomość.
                                email.

en: image
pl-pl: obraz

en: image file to use in email templates
pl-pl: plik obrazu do wykorzystania w szablonach wiadomości e-mail

en: image preview
pl-pl: podgląd obrazu

en: important dates
pl-pl: Ważne daty

en: internal name for the campaign
pl-pl: wewnętrzna nazwa kampanii

en: internal name for the template
pl-pl: wewnętrzna nazwa szablonu

en: invalid phone number format. the number must be entered in the format: "+999999999". up to 15 digits allowed.
pl-pl: Nieprawidłowy format numeru telefonu. Numer musi być wprowadzony w formacie: "+999999999". Dozwolone do 15 cyfr.

en: invalid token
pl-pl: Nieprawidłowy token

en: is verified
pl-pl: Czy zweryfikowano

en: is_active
pl-pl: Jest aktywny

en: is_subscribed
pl-pl: Jest subskrybowany

en: language is one of the {settings.LANGUAGES} with default {settings.LANGUAGE_CODE}
pl-pl: Język jest jednym z {settings.LANGUAGES} z domyślnym {settings.LANGUAGE_CODE}.

en: last_name
pl-pl: Nazwisko

en: logo
pl-pl: Logo

en: malformed email
pl-pl: Zniekształcona wiadomość e-mail

en: malformed email: {email}
pl-pl: źle sformatowana wiadomość e-mail: {email}

en: malformed phone number: {phone_number}
pl-pl: Zniekształcony numer telefonu: {phone_number}!

en: merge client-stored recently viewed products
pl-pl: Scalanie ostatnio oglądanych produktów przechowywanych przez klienta

en: must set token_class attribute on class.
pl-pl: Należy ustawić atrybut token_class na klasie!

en: name
pl-pl: nazwa

en: no active account
pl-pl: Nie znaleziono aktywnego konta

en: no user uuid claim present in token
pl-pl: Brak oświadczenia uuid użytkownika w tokenie

en: obtain a token pair
pl-pl: Uzyskanie pary tokenów

en: obtain a token pair (refresh and access) for authentication.
pl-pl: Uzyskanie pary tokenów (odświeżenie i dostęp) w celu uwierzytelnienia.

en: opened at
pl-pl: otwarty w

en: opened count
pl-pl: liczba otwartych

en: order
pl-pl: Zamówienie

en: orders
pl-pl: Zamówienia

en: outstanding token
pl-pl: Wyjątkowy token

en: outstanding tokens
pl-pl: Zaległe tokeny

en: partially update a user's details
pl-pl: częściowa aktualizacja danych użytkownika

en: password reset confirmation
pl-pl: Potwierdzenie resetowania hasła

en: password reset successfully
pl-pl: Hasło zostało pomyślnie zresetowane!

en: password too weak
pl-pl: Hasło jest zbyt słabe

en: passwords do not match
pl-pl: Hasła nie są zgodne

en: permissions
pl-pl: Uprawnienia

en: personal info
pl-pl: Informacje osobiste

en: phone_number
pl-pl: Numer telefonu

en: plain text content
pl-pl: treść tekstowa

en: plain text fallback (auto-generated if empty)
pl-pl: rezerwa tekstu zwykłego (generowana automatycznie, jeśli pole jest puste)

en: preview
pl-pl: podgląd

en: provide user or email for anonymous thread.
pl-pl: Podaj użytkownika lub adres e-mail dla anonimowego wątku.

en: refresh a token pair
pl-pl: Odśwież parę tokenów

en: refresh a token pair (refresh and access).
pl-pl: Odświeżenie pary tokenów (odświeżenie i dostęp).

en: reset a user's password by sending a reset password email
pl-pl: Zresetowanie hasła użytkownika poprzez wysłanie wiadomości e-mail resetującej hasło.

en: reset password
pl-pl: resetowanie hasła

en: reset your password
pl-pl: Resetowanie hasła

en: retrieve a user's details
pl-pl: Pobieranie danych użytkownika

en: scheduled at
pl-pl: zaplanowane na

en: sent at
pl-pl: późno, że

en: sent count
pl-pl: liczba wysłanych

en: slug
pl-pl: słuch

en: something went wrong: {e!s}
pl-pl: Coś poszło nie tak: {e!s}

en: stats
pl-pl: państwowy

en: subject
pl-pl: temat

en: template
pl-pl: szablon

en: thank you for signing up for %(project_name)s. please activate your account
                                by clicking the button below:
pl-pl: Dziękujemy za zarejestrowanie się w %(project_name)s. Aktywuj swoje konto, klikając poniższy przycisk:

en: the products this user has viewed most recently (max 48), in reverse‐chronological order
pl-pl: Produkty ostatnio przeglądane przez tego użytkownika (maks. 48), w kolejności odwrotnej do chronologicznej.

en: the token is invalid
pl-pl: Token jest nieprawidłowy

en: the token is valid
pl-pl: Token jest ważny

en: the user's b64-encoded uuid who referred the new user to us.
pl-pl: Zakodowany w b64 identyfikator uuid użytkownika, który polecił nam nowego użytkownika.

en: token for secure one-click unsubscribe from campaigns
pl-pl: token umożliwiający bezpieczne wypisanie się z kampanii jednym kliknięciem

en: token is invalid!
pl-pl: Token jest nieprawidłowy!

en: token_blacklisted
pl-pl: Token na czarnej liście

en: total recipients
pl-pl: łączna liczba odbiorców

en: tracking ID
pl-pl: identyfikator śledzenia

en: unique ID for tracking opens and clicks
pl-pl: unikalny identyfikator do śledzenia otwarć i kliknięć

en: unique identifier for the template
pl-pl: unikalny identyfikator szablonu

en: unselect this instead of deleting accounts
pl-pl: Odznacz to zamiast usuwać konta

en: unsubscribe token
pl-pl: token rezygnacji z subskrypcji

en: update a user's details
pl-pl: Aktualizacja danych użytkownika

en: user
pl-pl: Użytkownik

en: user does not exist
pl-pl: Użytkownik nie istnieje

en: user email address
pl-pl: Adres e-mail użytkownika

en: user phone number
pl-pl: Numer telefonu użytkownika

en: user profile image
pl-pl: Obraz profilu użytkownika

en: user verification status
pl-pl: Status weryfikacji użytkownika

en: user's newsletter subscription status
pl-pl: Status subskrypcji newslettera użytkownika

en: users
pl-pl: Użytkownicy

en: verify a token
pl-pl: Weryfikacja tokena

en: we have received a request to reset your password. please reset your password
                                by clicking the button below:
pl-pl: Otrzymaliśmy prośbę o zresetowanie hasła. Zresetuj hasło, klikając poniższy przycisk:

en: when the campaign was actually sent
pl-pl: kiedy kampania została faktycznie wysłana

en: when to send the campaign (leave empty for manual send)
pl-pl: kiedy wysłać kampanię (pozostaw puste pole, aby wysłać ręcznie)

en: wishlist
pl-pl: Lista życzeń

en: {name} does not exist: {uuid}
pl-pl: {name} nie istnieje: {uuid}!

en: {settings.PROJECT_NAME} | Activate Account
pl-pl: {settings.PROJECT_NAME} | Aktywuj konto

en: {settings.PROJECT_NAME} | Reset Password
pl-pl: {settings.PROJECT_NAME} | Resetuj hasło

en: {} campaign(s) cancelled.
pl-pl: {} kampania(-e) anulowana(-e).
