SCHON 2026.1 - en to cs-cz translation catalogue (205 entries)

en: Accounting
cs-cz: Účetnictví

en: All rights reserved
cs-cz: Všechna práva vyhrazena

en: Anonymous or authenticated non-staff users send messages. Also supports action=ping.
cs-cz: Zprávy mohou posílat anonymní nebo ověření uživatelé, kteří nejsou zaměstnanci. Podporuje také action=ping.

en: Assignee must be a staff user.
cs-cz: Příjemce musí být zaměstnanecký uživatel.

en: Campaign '{}' cannot be sent (status: {}).
cs-cz: Kampaň '{}' nelze odeslat (stav: {}).

en: Campaign '{}' has no recipients. Prepare recipients first.
cs-cz: Kampaň „{}“ nemá žádné příjemce. Nejprve připravte příjemce.

en: Campaign '{}' is not in draft status.
cs-cz: Kampaň „{}“ není ve stavu konceptu.

en: Cancel campaign
cs-cz: Zrušit kampaň

en: Cancelled
cs-cz: Zrušeno

en: Chat message
cs-cz: Zpráva na chatu

en: Chat messages
cs-cz: Zprávy v chatu

en: Chat thread
cs-cz: Vlákno chatu

en: Chat threads
cs-cz: Vlákna chatu

en: Clicked
cs-cz: Kliknuto

en: Close selected threads
cs-cz: Zavřít vybraná vlákna

en: Closed
cs-cz: Uzavřeno

en: Content
cs-cz: Obsah

en: Documentation
cs-cz: Dokumentace

en: Draft
cs-cz: Návrh

en: Failed
cs-cz: Neúspěšný

en: For anonymous threads
cs-cz: Pro anonymní vlákna

en: HTML content
cs-cz: Obsah HTML

en: Handles refreshing of tokens for authentication purposes. This class is used to provide functionality for token refresh operations as part of an authentication system. It ensures that clients can request a refreshed token within defined rate limits. The view relies on the associated serializer to validate token refresh inputs and produce appropriate outputs.
cs-cz: Zpracovává obnovování tokenů pro účely ověřování. Tato třída slouží k zajištění funkčnosti operací obnovení tokenů v rámci systému ověřování. Zajišťuje, aby klienti mohli požádat o obnovení tokenu v rámci definovaných limitů rychlosti. Zobrazení se spoléhá na přidružený serializér, který ověřuje vstupy pro obnovení tokenu a vytváří příslušné výstupy.

en: Invalid attribute format: {attribute_pair}
cs-cz: Nesprávný formát atributu: {attribute_pair}!

en: Invalid unsubscribe token format.
cs-cz: Neplatný formát tokenu pro odhlášení.

en: Message must be 1..1028 characters.
cs-cz: Zpráva musí mít 1..1028 znaků.

en: Open
cs-cz: Otevřít

en: Open selected threads
cs-cz: Otevřít vybraná vlákna

en: Opened
cs-cz: Otevřeno

en: Pending
cs-cz: Čeká na vyřízení

en: Per-thread staff channel
cs-cz: Kanál pro zaměstnance na vlákno

en: Prepare recipients (subscribed users)
cs-cz: Připravte příjemce (přihlášené uživatele)

en: Preparing recipients for campaign '{}'.
cs-cz: Příprava příjemců pro kampaň „{}“.

en: Preview
cs-cz: Náhled

en: Reply, close, and ping within a specific thread.
cs-cz: Odpovídat, zavírat a pingovat v rámci konkrétního vlákna.

en: Represents a User entity with customized fields and methods for extended functionality. This class extends the AbstractUser model and integrates additional features like custom email login, validation methods, subscription status, verification, and attributes storage. It also provides utilities for managing recently viewed items and token-based activation for verifying accounts. The User model is designed to handle specific use cases for enhanced user management.
cs-cz: Reprezentuje entitu User s upravenými poli a metodami pro rozšířenou funkčnost. Tato třída rozšiřuje model AbstractUser a integruje další funkce, jako je vlastní přihlašování e-mailem, ověřovací metody, stav odběru, ověřování a ukládání atributů. Poskytuje také nástroje pro správu naposledy zobrazených položek a aktivaci založenou na tokenu pro ověřování účtů. Model User je navržen tak, aby zvládal specifické případy použití pro rozšířenou správu uživatelů.

en: Represents a view for getting a pair of access and refresh tokens and user's data. This view manages the process of handling token-based authentication where clients can get a pair of JWT tokens (access and refresh) using provided credentials. It is built on top of a base token view and ensures proper rate limiting to protect against brute force attacks.
cs-cz: Představuje zobrazení pro získání dvojice přístupových a obnovovacích tokenů a dat uživatele. Toto zobrazení řídí proces zpracování ověřování na základě tokenů, kdy klienti mohou získat dvojici tokenů JWT (přístupový a obnovovací) pomocí poskytnutých pověření. Je postaven nad základním zobrazením tokenu a zajišťuje správné omezení rychlosti pro ochranu před útoky hrubou silou.

en: Represents a view for verifying JSON Web Tokens (JWT) using specific serialization and validation logic.
cs-cz: Představuje zobrazení pro ověřování webových tokenů JSON (JWT) pomocí specifické serializační a validační logiky.

en: Scheduled
cs-cz: Plánované

en: Scheduling
cs-cz: Plánování

en: Send campaign now
cs-cz: Odeslat kampaň nyní

en: Sending
cs-cz: Odesílání

en: Sent
cs-cz: Pozdě

en: Staff
cs-cz: Zaměstnanci

en: Staff inbox control
cs-cz: Kontrola schránek zaměstnanců

en: Staff-only actions: list_open, assign, reply, close, ping. Unified event payloads are emitted.
cs-cz: Akce pouze pro zaměstnance: list_open, assign, reply, close, ping. Vysílají se jednotné užitečné zatížení událostí.

en: Started sending campaign '{}'.
cs-cz: Zahájena kampaň „{}“.

en: Statistics
cs-cz: Statistiky

en: System
cs-cz: Systém

en: Unsubscribe
cs-cz: Odhlásit se

en: Unsubscribe token is required.
cs-cz: Je vyžadován token pro odhlášení.

en: User
cs-cz: Uživatel

en: User messages entrypoint
cs-cz: Vstupní bod uživatelských zpráv

en: User not found.
cs-cz: Uživatel nebyl nalezen.

en: User view set implementation.
    Provides a set of actions that manage user-related data such as creation, retrieval, updates, deletion, and custom actions including password reset, avatar upload, account activation, and recently viewed items merging. This class extends the mixins and GenericViewSet for robust API handling.
cs-cz: Implementace sady uživatelských zobrazení.
    Poskytuje sadu akcí, které spravují data související s uživatelem, jako je vytváření, načítání, aktualizace, mazání a vlastní akce včetně obnovení hesla, nahrání avatara, aktivace účtu a sloučení naposledy zobrazených položek. Tato třída rozšiřuje mixiny a GenericViewSet pro robustní zpracování API.

en: Valid email is required for anonymous chats.
cs-cz: Pro anonymní chaty je vyžadován platný e-mail.

en: Verify a token (refresh or access).
cs-cz: Ověření tokenu (obnovení nebo přístup).

en: We're searching for the operator to answer you already, hold by!
cs-cz: Už hledáme operátora, který vám odpoví, vydržte!

en: You are already unsubscribed.
cs-cz: Již jste odhlášeni.

en: You cannot jump over your head!
cs-cz: Nemůžete skákat přes hlavu!

en: You have been successfully unsubscribed from our emails.
cs-cz: Byli jste úspěšně odhlášeni z odběru našich e-mailů.

en: You received this email because you subscribed to our newsletter.
cs-cz: Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se přihlásili k odběru našeho zpravodaje.

en: account already activated!
cs-cz: Účet jste již aktivovali...

en: account already activated...
cs-cz: Účet byl již aktivován...

en: activate
                                        account
cs-cz: Aktivace
                                        účet

en: activate a user's account
cs-cz: Aktivace účtu uživatele

en: activate your account
cs-cz: Aktivace účtu

en: activation link is invalid or account already activated
cs-cz: Aktivační odkaz je neplatný nebo je účet již aktivován

en: activation link is invalid!
cs-cz: Aktivační odkaz je neplatný!

en: activation token
cs-cz: Aktivační token

en: additional info
cs-cz: Další informace

en: address set
cs-cz: Adresy

en: all rights reserved
cs-cz: Všechna práva vyhrazena

en: alt text
cs-cz: jiný text

en: alternative text for accessibility
cs-cz: alternativní text pro přístupnost

en: assignee must be a staff user.
cs-cz: Příjemce musí být personálním uživatelem.

en: attributes
cs-cz: Atributy

en: attributes may be used to store custom data
cs-cz: Atributy lze použít k uložení vlastních dat.

en: attributes must be a dictionary
cs-cz: `attributes` musí být slovník

en: available variables
cs-cz: dostupné proměnné

en: avatar
cs-cz: Avatar

en: balance
cs-cz: Bilance

en: best regards,<br>The %(project_name)s team
cs-cz: S pozdravem,<br>Tým %(project_name)s

en: best regards,<br>the %(project_name)s team
cs-cz: S pozdravem,<br>tým %(project_name)s

en: blacklisted token
cs-cz: Token na černé listině

en: blacklisted tokens
cs-cz: Tokeny na černé listině

en: business identificator is required when registering as a business
cs-cz: Při registraci podniku je vyžadován identifikátor podniku.

en: campaign
cs-cz: kampaň

en: campaign recipient
cs-cz: příjemce kampaně

en: campaign recipients
cs-cz: příjemci kampaně

en: clicked at
cs-cz: kliknuto na

en: clicked count
cs-cz: počet kliknutí

en: confirm a user's password reset
cs-cz: Potvrzení obnovení hesla uživatele

en: create a new user
cs-cz: Vytvoření nového uživatele

en: delete a user
cs-cz: Odstranění uživatele

en: descriptive name for the image
cs-cz: popisný název obrázku

en: documentation of available template variables
cs-cz: dokumentace dostupných proměnných šablony

en: email
cs-cz: E-mail

en: email body content - supports {{ user.first_name }}, {{ user.email }}, {{ project_name }}, {{ unsubscribe_url }}
cs-cz: obsah těla e-mailu – podporuje {{ user.first_name }}, {{ user.email }}, {{ project_name }}, {{ unsubscribe_url }}

en: email campaign
cs-cz: e-mailová kampaň

en: email campaigns
cs-cz: e-mailové kampaně

en: email image
cs-cz: e-mailový obrázek

en: email images
cs-cz: e-mailové obrázky

en: email subject line - supports {{ variables }}
cs-cz: předmět e-mailu – podporuje {{ variables }}

en: email template
cs-cz: šablona e-mailu

en: email template to use for this campaign
cs-cz: šablona e-mailu, která se použije pro tuto kampaň

en: email templates
cs-cz: e-mailové šablony

en: error details if sending failed
cs-cz: podrobnosti o chybě, pokud se odeslání nezdařilo

en: error message
cs-cz: chybová zpráva

en: failed count
cs-cz: neúspěšný pokus

en: first_name
cs-cz: Křestní jméno

en: group
cs-cz: Skupina

en: groups
cs-cz: Skupiny

en: handle avatar upload for a user
cs-cz: Zpracování nahrávání avataru pro uživatele

en: hello %(user_first_name)s,
cs-cz: Ahoj %(user_first_name)s,

en: if the button above does not work, please copy and paste the following URL
                                into your web browser:
cs-cz: Pokud výše uvedené tlačítko nefunguje, zkopírujte a vložte následující adresu URL
                                do webového prohlížeče:

en: if you did not send this request, please ignore this
                                email.
cs-cz: pokud jste tuto žádost neposlali, ignorujte ji.
                                e-mail.

en: image
cs-cz: obrázek

en: image file to use in email templates
cs-cz: obrazový soubor pro použití v e-mailových šablonách

en: image preview
cs-cz: náhled obrázku

en: important dates
cs-cz: Důležitá data

en: internal name for the campaign
cs-cz: interní název kampaně

en: internal name for the template
cs-cz: interní název šablony

en: invalid phone number format. the number must be entered in the format: "+999999999". up to 15 digits allowed.
cs-cz: Nesprávný formát telefonního čísla. Číslo musí být zadáno ve formátu: "+999999999". Povoleno je až 15 číslic.

en: invalid token
cs-cz: Neplatný token

en: is verified
cs-cz: Je ověřeno

en: is_active
cs-cz: Je aktivní

en: is_subscribed
cs-cz: Je přihlášena k odběru

en: language is one of the {settings.LANGUAGES} with default {settings.LANGUAGE_CODE}
cs-cz: Jazyk je jeden z {settings.LANGUAGES} s výchozím {settings.LANGUAGE_CODE}

en: last_name
cs-cz: Příjmení

en: logo
cs-cz: Logo

en: malformed email
cs-cz: Špatně formulovaný e-mail

en: malformed email: {email}
cs-cz: nesprávně formulovaný e-mail: {email}

en: malformed phone number: {phone_number}
cs-cz: Chybně zadané telefonní číslo: {phone_number}!

en: merge client-stored recently viewed products
cs-cz: Sloučení naposledy zobrazených produktů uložených u klienta

en: must set token_class attribute on class.
cs-cz: Musí být nastaven atribut token_class na třídě!

en: name
cs-cz: název

en: no active account
cs-cz: Nebyl nalezen žádný aktivní účet

en: no user uuid claim present in token
cs-cz: V tokenu není deklarace uuid uživatele

en: obtain a token pair
cs-cz: Získání páru tokenů

en: obtain a token pair (refresh and access) for authentication.
cs-cz: Získat pár tokenů (obnovení a přístup) pro ověření.

en: opened at
cs-cz: otevřeno v

en: opened count
cs-cz: otevřený počet

en: order
cs-cz: Objednávka

en: orders
cs-cz: Objednávky

en: outstanding token
cs-cz: Vynikající žeton

en: outstanding tokens
cs-cz: Nevyplacené žetony

en: partially update a user's details
cs-cz: částečně aktualizovat údaje uživatele

en: password reset confirmation
cs-cz: Potvrzení obnovení hesla

en: password reset successfully
cs-cz: Heslo bylo úspěšně resetováno!

en: password too weak
cs-cz: Heslo je příliš slabé

en: passwords do not match
cs-cz: Hesla se neshodují

en: permissions
cs-cz: Oprávnění

en: personal info
cs-cz: Osobní informace

en: phone_number
cs-cz: Telefonní číslo

en: plain text content
cs-cz: obsah ve formě prostého textu

en: plain text fallback (auto-generated if empty)
cs-cz: záložní text (automaticky generovaný, pokud je pole prázdné)

en: preview
cs-cz: náhled

en: provide user or email for anonymous thread.
cs-cz: zadejte uživatele nebo e-mail pro anonymní vlákno.

en: refresh a token pair
cs-cz: Obnovení páru tokenů

en: refresh a token pair (refresh and access).
cs-cz: Obnovení dvojice tokenů (obnovení a přístup).

en: reset a user's password by sending a reset password email
cs-cz: Obnovení hesla uživatele odesláním e-mailu s obnovením hesla.

en: reset password
cs-cz: obnovení hesla

en: reset your password
cs-cz: Obnovení hesla

en: retrieve a user's details
cs-cz: Získání údajů o uživateli

en: scheduled at
cs-cz: naplánováno na

en: sent at
cs-cz: pozdě to

en: sent count
cs-cz: počet odeslaných

en: slug
cs-cz: služebníci

en: something went wrong: {e!s}
cs-cz: Něco se pokazilo: {e!s}

en: stats
cs-cz: stát

en: subject
cs-cz: předmět

en: template
cs-cz: šablona

en: thank you for signing up for %(project_name)s. please activate your account
                                by clicking the button below:
cs-cz: Děkujeme, že jste se přihlásili k projektu %(project_name)s. Aktivujte prosím svůj účet kliknutím na tlačítko níže:

en: the products this user has viewed most recently (max 48), in reverse‐chronological order
cs-cz: Produkty, které si tento uživatel prohlížel naposledy (max. 48), seřazené v opačném pořadí.

en: the token is invalid
cs-cz: Token je neplatný

en: the token is valid
cs-cz: Token je platný

en: the user's b64-encoded uuid who referred the new user to us.
cs-cz: Uuid uživatele s kódem b64, který nám nového uživatele doporučil.

en: token for secure one-click unsubscribe from campaigns
cs-cz: token pro bezpečné odhlášení z kampaní jedním kliknutím

en: token is invalid!
cs-cz: Token je neplatný!

en: token_blacklisted
cs-cz: Token na černé listině

en: total recipients
cs-cz: celkový počet příjemců

en: tracking ID
cs-cz: sledovací číslo

en: unique ID for tracking opens and clicks
cs-cz: jedinečné ID pro sledování otevření a kliknutí

en: unique identifier for the template
cs-cz: jedinečný identifikátor šablony

en: unselect this instead of deleting accounts
cs-cz: Zrušení výběru této možnosti místo odstranění účtů

en: unsubscribe token
cs-cz: token pro odhlášení

en: update a user's details
cs-cz: Aktualizace údajů uživatele

en: user
cs-cz: Uživatel

en: user does not exist
cs-cz: Uživatel neexistuje

en: user email address
cs-cz: E-mailová adresa uživatele

en: user phone number
cs-cz: Telefonní číslo uživatele

en: user profile image
cs-cz: Obrázek profilu uživatele

en: user verification status
cs-cz: Stav ověření uživatele

en: user's newsletter subscription status
cs-cz: Stav odběru newsletteru uživatele

en: users
cs-cz: Uživatelé

en: verify a token
cs-cz: Ověření tokenu

en: we have received a request to reset your password. please reset your password
                                by clicking the button below:
cs-cz: Obdrželi jsme žádost o obnovení vašeho hesla. Kliknutím na níže uvedené tlačítko obnovte své heslo:

en: when the campaign was actually sent
cs-cz: když byla kampaň skutečně odeslána

en: when to send the campaign (leave empty for manual send)
cs-cz: kdy odeslat kampaň (pro ruční odeslání nechte pole prázdné)

en: wishlist
cs-cz: Seznam přání

en: {name} does not exist: {uuid}
cs-cz: {name} neexistuje: {uuid}!

en: {settings.PROJECT_NAME} | Activate Account
cs-cz: {settings.PROJECT_NAME} | Aktivovat účet

en: {settings.PROJECT_NAME} | Reset Password
cs-cz: {settings.PROJECT_NAME} | Obnovit heslo

en: {} campaign(s) cancelled.
cs-cz: {} kampaň(e) zrušena.
